Uwaga: Krzesła dostępne od ręki, duże stany magazynowe
22 626 17 06     665 199 199     biuro@contractmeble.pl

mPosition

mPosition - innowacyjne stanowisko do pracy z laptopem
 
 

Zainteresowały Cię nasze krzesła?

Zadzwoń do nas! Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży i konkurencyjne ceny.

22 626 17 05

Zamów bezpłatną wycenę lub projekt

 

Opis systemu

mPosition to nowoczesne, wielofunkcyjne stanowisko do pracy z komputerem w pozycji siedząco-leżącej. mPosition to innowacyjny fotel, który jednocześnie zapewnia wygodę, mobilność, lekkość, optymalną pozycję ciała oraz zwiększa koncentrację. Fotel, który rewolucjonizuje tradycyjne rozumienie stanowiska pracy czy miejsca odpoczynku w domu, a użytkownik sam wybiera pozycję, w której chce korzystać z laptopa.

W procesie wdrożenia, szczególny nacisk położono na elastyczność w dopasowywaniu fotela do indywidualnych potrzeb oraz preferencji użytkownika. Takie cechy jak mobilność stanowiska pracy, które może wyeliminować klasyczne biurko oraz unikalna pozycja pracy, powodują że fotel mPosition śmiało można określić jako nową ideę siedzenia.

Oprócz płynnej regulacji poziomu i kąta nachylenia siedziska i oparcia, mPosition ma pełną regulację stolika do laptopa a także wałka lędźwiowego i zagłówka. Całość oparcia pleców i zagłówka wykonana jest z elastycznej siatki. Dopełnieniem całości jest wysuwany podnóżek.

Stanowisko idealnie nadaje się dla osób wykorzystujących komputer do pracy lub nauki, zwłaszcza pracujących w domu: programistów, grafików komputerowych, tłumaczy, dziennikarzy, których charakter wykonywanych zadań wymaga długotrwałego pozostawania w niezmienionej pozycji ciała, przy zachowaniu pełnej zdolności do koncentracji uwagi. To fotel dla osób wypoczywających w domu, wykorzystujących komputer jako centrum multimedialne, miłośników kina domowego, surferów internetowych i graczy komputerowych.

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online